Śnieżnobiały garnitur w „męskim” stylu z pasem z tkaniny

3 lipca, 2020 By webadmin

Śnieżnobiały garnitur w „męskim” stylu z pasem z tkaniny

Materiał:

Trwały, odporny na zużycie, dobrze dopasowany materiał. Tkaniny wykonane z włókien są odporne na promieniowanie UV, dobrze zachowują kolor. Odzież poliestrowa jest bardzo łatwa w pielęgnacji,ponieważ ta tkanina jest odporna na zabrudzenia, nie rozciąga się po praniu i nie zwija się. Tkanina ta praktycznie nie przepuszcza wilgoci, co czyni ją idealnym materiałem do szycia odzieży zimowej i sezonowej. Ze względu na to, że poliester ma tak ważne cechy, jest aktywnie wykorzystywany przez światowe domy mody, takie jak: Balenciaga, Maison Margiela, Off-White i Vetements.

Skład: 100% poliester.

Zalecenia dotyczące opieki:

Materiały stworzone na bazie mieszanki różnych włókien z poliestrem są mało wymagające w pielęgnacji. Istnieje kilka warunków, które pomogą przedłużyć idealny stan rzeczy.

Zalecamy uważne przyjrzenie się etykiecie wszy, ponieważ niektóre rzeczy wymagają prania ręcznego. Najczęściej odzież poliestrowa doskonale toleruje pranie w pralce w temperaturze + 40 ° C. Dodaj odżywkę do prania, aby tkanina była miękka i przyjemna w dotyku. Produkty z takich tkanin nie wymagają dokładnego prasowania, wystarczy je wstrząsnąć po umyciu i powiesić do wyschnięcia.

Opis:

Spodnie w kolorze białym będą wspierać aktualny trend w ubieraniu mocy i w ciepłym sezonie: jasny odcień wygląda świeżo w lecie i podkreśla opaleniznę. Ten model w” męskim ” stylu nadaje się do każdej figury. Wysokie spodnie podkreślają talię i wizualnie dodają nogawkom kilka centymetrów długości. Pas tkaniny można zawiązać kokardką, dodając modny akcent do obrazu.

Aby przejść przez miasto, stwórz modny całkowity biały wygląd, uzupełniając Garnitur klasycznymi białymi trampkami i podstawową koszulką. Obraz uzupełni Modna biżuteria z muszlami i torbą na długim pasku.

Szczegół:

  • Power dressing – trend SS ‚ 19 według Vogue;
  • Śnieżnobiały kolor podkreśla opaleniznę;
  • Wysoki krój spodni i pas akcentują talię.

Zawiera: 100% poliester-trwały, odporny na zużycie i łatwy w pielęgnacji materiał.