Srebrny Tweed garnitur z błyszczące metalowe nici i trójwymiarowy Fringe

3 lipca, 2020 By webadmin

Srebrny Tweed garnitur z błyszczące metalowe nici i trójwymiarowy Fringe

Materiał:

Trwały, elastyczny i przyjemny w dotyku materiał. Ubrania z tej tkaniny będą trwać dłużej niż jeden sezon, ponieważ doskonale zachowują swój kształt po wielokrotnych praniach, praktycznie nie marszczą się. Do bezwarunkowych zalet materiału można zaliczyć fakt, że Terylene doskonale zachowuje kolor, co oznacza, że nadruk nie wypali się i nie wyblaknie.

Skład: 100% terylenu.

Zalecenia dotyczące opieki:

Pielęgnacja tkaniny terylenowej jest bardzo prosta – do prania tego materiału nadają się wszystkie tryby prania w pralce, ubrania natychmiast wysychają, zalecamy prasowanie ubrań od spodu w trybie „Syntetyki”. „Idąc na imprezę, załóż garnitur z jasnym satynowym topem, akcentującymi kolczykami i szpilkami do włosów. A na randkę połącz błyszczącą kurtkę z sukienką koktajlową i botkami”.

Nasi styliści są pewni: idąc na imprezę, ważne jest, aby przemyśleć obraz w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki tweedowemu kostiumowi możesz stworzyć rzeczywisty łuk i stworzyć interesujący, niebanalny strój. Srebrny zestaw, uzupełniony metalizowaną nicią, obszernymi frędzlami i guzikami, przyciągnie uwagę innych. Kurtka o prostym kroju nadaje się nie tylko na imprezę noworoczną, ale doskonale pasuje do wieczorowej i biurowej garderoby. Mini szorty o wysokim kroju podkreślają talię i zwracają uwagę na nogi.

Szczegół:

  • Kolekcja kapsułek noworocznych;
  • Tweed-trend na wybiegu z pokazów Chanel, Gucci, Miu Miu itp;
  • Spodenki W pasie;
  • Kurtka i szorty mogą być noszone oddzielnie, w połączeniu z garderobą;
  • Duże przyciski;
  • Trójwymiarowy Fringe na krawędzi;
  • 100% Terylene-odporne na zużycie, zachowanie koloru, łatwe do pielęgnacji materiału.

Na modelu Rozmiar S, parametry 83/64/90, Wysokość 176 cm.